UAB „GELSAUGA“ NAUJIENA - ANALOGŲ LIETUVOJE NETURINTI TURTO APSAUGOS PASLAUGA

Siekdama nuolatinio teikiamų paslaugų gerinimo, UAB “Gelsauga” pasitelkė šunų prigimtinius gebėjimus ir nuo š.m. gruodžio mėnesio verslo ir privatiems klientams siūlo naują paslaugą – greitas reagavimas į signalizacijos suveikimus ekipažais  su tarnybiniais šunimis.

“Tai – analogų Lietuvoje neturinti paslauga” - sako UAB “Gelsauga” direktoriaus pavaduotojas Vilius Malakauskas. – “Užsisakiusiems šią paslaugą klientams, padidinamas jų turto apsaugos lygis, o žaibiškos vagystės atveju, maksimaliai išauga įsibrovėlių sulaikymo tikimybė. Didžioji dalis UAB “Gelsauga” tarnybinių šunų yra išdresuoti atlikti žmogaus, daiktų, narkotinių medžiagų, sprogmenų paiešką”.

Daugeliui yra žinoma, jog šunys turi jautrią uoslę, gerai mato naktį, yra greiti, bebaimiai. Keturkojai tą patį garsą išgirsta iš keturis kartus tolesnio atstumo nei žmogus, o judantį objektą užfiksuos net penkių šimtų metrų atstumu. Todėl tarnybiniai šunys yra nepakeičiami pagalbininkai tiek užtikrinant viešąją tvarką, tiek saugumą įvairiuose objektuose.

UAB „Gelsauga“ yra vienintelė saugos tarnyba Lietuvoje, turinti tarnybinius šunis, kuriuos dresuoja bendrovės kinologai. Tarnybinis šuo yra apmokytas pagal specialų kursą ir tokius keturkojus paprastai turi tik muitinė, pasieniečiai, policija bei krašto apsauga.

2016-11-28

Į viršų