Klaipėdos rajono policijos pareigūnams įteiktos „Lietuvos geležinkelių“ padėkos

Klaipėdos rajono policijos komisariate apsilankė  UAB „Gelsauga“ darbuotojai, kurių atstovas Algirdas Matonis supažindino policijos komisariato darbuotojus su šios bendrovės veikla pažymėdamas, kad ji yra dukterinė AB „Lietuvos geležinkeliai“ įmonė, kurios viena iš svarbiausių veiklų yra objektų apsauga, vaizdo stebėjimo sistemų aptarnavimas.

Jis pasidžiaugė, kad šios bendrovės Klaipėdos padalinyje sėkmingai dirba išėję į atsargą du buvę Klaipėdos rajono policijos komisariato darbuotojai. Padėkojo už glaudų bendradarbiavimą pažymėdamas, kad tai davė vaisių.

Kovo 2 d. rytą buvo gautas neprisistačiusio asmens telefoninis pranešimas, kad 10 val. bus susprogdinta geležinkelio stotis Kretingalės mstl. Operatyviai patikrinus šios stoties objektus bei teritoriją, sprogmenų nerasta. Policijos komisariate dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Netrukus buvo nustatytas ir sulaikytas vyriškis, melagingai pranešęs apie šį įvykį.

A. Matonis perdavė AB „Lietuvos geležinkeliai" generalinio direktoriaus S. Dailydkos nuoširdžios padėkos žodžius visiems policijos pareigūnams, o už gerą ir operatyvų darbą padėkomis ir suvenyrais apdovanojo Klaipėdos apskr. VPK Klaipėdos r. PK Kriminalinės policijos skyriaus viršininkę K. Linkienę, to paties skyriaus vyriausiąjį tyrėją G. Grišanovą ir vyresnįjį tyrėją G. Šneiderį, linkėdamas jiems sėkmės tolimesnėje tarnyboje.

                 

Klaipėdos apskr. VPK informacija (http://www.policija.lt/index.php?id=33270)

2015-04-16

Į viršų