„Gelsauga“ žengia į naujas sritis

    Bendrovė „Gelsauga“ 2015 metais išplėtė savo veiklą: „Lietuvos geležinkelių“ grupės įmonėms ir rinkai teikiame  visą spektrą komunalinių paslaugų, tame tarpe, ne tik apsaugos ir valymo, bet darbo drabužių ir avalynės nuomos bei priežiūros paslaugas, taip pat visų kitų asmeninės apsaugos priemonių teikimo, šildymo, elektros, vandentiekio, vėdinimo sistemų priežiūros, automobilių remonto ir statybos paslaugas.

   Pradėjusi nuo darbo drabužių ir avalynės tiekimo, šiemet „Gelsauga“ Vilniuje ir Radviliškyje pastatė modernia įranga aprūpintas skalbyklas, kuriose skalbiami, džiovinami, lyginami ir taisomi darbo drabužiai. „Gelsauga“ rūpinasi, kad kas rytą savo spintelėje darbuotojas juos rastų tvarkingus ir švarius. Į darbo drabužių ir aptarnavimo veiklą bendrovė investavo beveik 1,5 mln. eurų

   „Mūsų sritis – įvairiapusė sauga – tai ir apsaugos, ir komunalinės paslaugos, o dabar ir darbo drabužių, avalynės nuomos, automobilių remonto, statybos paslaugos. Naujas veiklos sritis mums diktuoja pirmiausia „Lietuvos geležinkelių“ poreikiai – esame dukterinė įmonė ir ne mažiau 80 proc. pajamų turime iš šios veiklos. Tačiau siūlydami paslaugas ir gerą kainą, norime būti konkurencingi ir rinkoje. Todėl užsakymų ieškome ir išorėje. Štai laimėjome Lietuvos radijo ir televizijos centro objektų visoje šalyje valymo ir teritorijos priežiūros konkursą“, – sako bendrovės direktorius Algimantas Songaila.

   Neseniai bendrovės teritorijoje duris atvėrė ir naujas autoservisas, teikiantis automobilių remonto ir patikros paslaugas. Jame aptarnaujami ne tik „Lietuvos geležinkelių“ grupės įmonių automobiliai, bet ir visų pageidaujančių. Autoservise įrengti keturi keltuvai, atliekama automobilių stabdžių, pakabos patikra. Dirbama ilgiau, kad klientams būtų patogu atvažiuoti ir po darbo valandų. Siekdama teikti automobilių remonto paslaugas, „Gelsauga“ sėkmingai dalyvauja ir viešųjų pirkimų konkursuose.

   Nuo smulkių remonto darbų iki atskiro statybos padalinio, atliekančio „Lietuvos geležinkelių“ pastatų ir patalpų remonto bei statybos darbus, o dabar ir rinkoje teikiančio statybos paslaugas, išaugo ir bendrovės statybų skyrius. Jame kartu su projekto vadovais dirba apie 30 darbuotojų. Bendrovės „Gelsauga“ statybininkai pastatė naujas skalbyklas, autoservisą, aktyviai dalyvauja viešųjų pirkimų konkursuose. Vieni stambiausių objektų – Radviliškio prekinių vagonų depo cecho įrengimo darbai, birių krovinių aikštelės Vilniuje, taip pat metalo laužo aikštelės Paneriuose įrengimas.

  „Įmonės veikla plečiama nedidinant darbuotojų skaičiaus ir išlaikant esamą struktūrą. Turime penkis padalinius – Vilniuje, Vaidotuose, Kaune, Radviliškyje ir Klaipėdoje, kuriuose dirba 1015 darbuotojų. Nors gerokai išplėtėme savo paslaugų spektrą, tačiau tą padarėme didindami darbo efektyvumą, o ne darbuotojų skaičių, kuris jau ne vienerius metus išlieka pastovus,“ – teigiamomis permainomis džiaugiasi įmonės vadovas A. Songaila.

Į viršų