Klientų aptarnavimo linija
8 800 0 52 52

Darbo drabužiai

Jūsų įmonės darbo apranga – tai ne tik estetika, įvaizdžio dalis, bet ir komfortas bei saugumas. Šį rūpestį galite drąsiai patikėti mūsų komandai, kuri užtikrins, kad kiekvienas specifinis jūsų veiklai būdingas poreikis bus išpildytas siūlant patvarius, funkcionalių audinių, inovatyvių konstrukcinių sprendimų ir akiai malonius darbo drabužius. Mes mėgstame įsigilinti į smulkiausias detales – jūsų individualius poreikius, kuriuose, mūsų nuomone, slypi gero, patogaus, praktiško ir nevaržančio judesių darbo drabužio paslaptys.

Svarbu prisiminti, kad darbo apranga taip pat tarnauja ir kaip apsaugos barjeras nuo įvairių aplinkos veiksnių – fizinių pavojų ir teršalų, todėl įsigilinimas į visas galimas rizikas yra būtinas siekiant užtikrinti tinkamas drabužio savybes ir apsaugoti darbuotojo sveikatą bei gyvybę.

Leiskite jūsų personalui jaustis oriai, užtikrintai ir patogiai – o mes pasirūpinsime, kad darbužių priežiūra būtų lengvas ir paprastas procesas. Renkantis mūsų drabužių nuomos arba priežiūros paslaugas jūs gaunate visavertį paslaugų paketą, mažinantį jūsų sąnaudas ir užtikrinantį sklandų darbo procesą.

 

 

 

Į viršų