Klientų aptarnavimo linija
8 800 0 52 52

Apie mus

     ISTORIJA

Mūsų įmonė savo veiklą pradėjo kaip Pabaltijo geležinkelio apygardos Vilniaus geležinkelio skyriaus apsaugos struktūrinis padalinys 1944 m. birželio 28 dieną.

Lietuvai atgavus nepriklausomybę, 1992 m. sausio 10 d. apsaugos struktūrinis padalinys buvo reorganizuotas į Sukarintos apsaugos tarnybą. Einant metams, keitėsi tarnybos pavadinimai, darbuotojai ir vadovai, tačiau pagrindinis mūsų bruožas, užgrūdintas praėjusių metų praktikos – kruopštus darbas klientų labui ir atsakomybė teikiant kokybiškas paslaugas, išliko nepakitęs.

2007 metų birželio 6 d., po visų pertvarkymų buvo įregistruota UAB „Gelsauga“, kaip antrinė AB „Lietuvos geležinkeliai“ įmonė.

MISIJA IR VERTYBĖS

Misija  – kurti vertę, būnant patikimu, socialiai atsakingu ir pažangiu partneriu turto priežiūros srityje

Vizija – sparčiausiai Lietuvoje auganti turto priežiūros bendrove, visiškai atitinkanti klientų, akcininkų ir darbuotojų lūkesčius

Vertybės – rizikų valdymas, ekonominis naudingumas, operatyvumas, kokybė, lankstumas

VEIKLA

Didžiuojamės dėl mūsų įmonėje dirbančių skirtingo profilio savo srities profesionalų, mylinčių savo darbą. Jų darbų kokybė ir meistriškumas yra mūsų įmonės vertybė, kurią drąsiai galime siūlyti tiems nekilnojamo turto valdytojams, kurie taupo laiką, vertina paslaugos efektyvumą ir kokybę bei nori turėti vieną sąskaitą ir aiškius įkainius už atliktus darbus. Lankstus darbų atlikimo laikas ir visą parą jums į pagalbą skubanti tarnyba garantuoja kokybiškas bei greitas mūsų paslaugas.

Patikėjus savo rūpesčius mums neabejotinai pajausite, kad jūsų nekilnojamas turtas yra patikimose rankose. Pirma, sutaupysite laiko, jums nebereikės daugybės skirtingų paslaugų tiekėjų, nes plataus spektro paslaugos atitiks tiek būtiniausius, tiek specifinius Jūsų poreikius. Antra, jausitės ramesni, nes mūsų paslaugų tikslas – kad jūsų netrikdytų nenumatytos problemos ir jaustumėtės užtikrinti, jog visa reikalingą informaciją ir kvalifikuotą aptarnavimą gausite laiku. Trečia, pajausite finansinę naudą, nes tokio prevencinio darbo esmė – mažesni kaštai lyginant su įsisenėjusios problemos šalinimu.

 

 

Į viršų

Mūsų paslaugos

Daugiau skaitykite

Bendrovės dokumentai